Horizone Studio.

Contemporary architecture

Horizone Studio

Tworzymy wysokiej klasy nowoczesną architekturę, wychodzącą naprzeciw indywidualnym wymaganiom
naszych klientów.

    

Horizone Studio to kreatywne i dynamiczne biuro architektoniczne mające swoją główną siedzibę w Krakowie, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Pasją naszych architektów jest również tworzenie przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni miejskiej.
Działalność pracowni od lat jest silnie zakorzeniona w idei zrównoważonego rozwoju, a projekty powstające w biurze są efektem zintegrowanego procesu projektowego (tzw. integrated design process).

Horizone Studio jest jedną z firm założycielskich PLGBC Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego oraz członkiem SPCC Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej i South Poland Cleantech Cluster.

Partnerzy biura swoje doświadczenie zawodowe zdobywali w renomowanych firmach projektowych w Polsce, Niemczech, Szwecji oraz Irlandii. Posiadają wszelkie wymagane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, są członkami izb zawodowych: IARP Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, RIAI Royal Institute of Architects of Ireland oraz SAR Svenska Arkitekters Riksforbund.

Horizone Studio oferuje pełen zakres usług projektowych i doradczych. Z równą pasją podchodzimy do projektów dużej i małej skali, zawsze poszukując najlepszego rozwiązania odpowiadającego potrzebom inwestora oraz kontekstowi miejsca. Unikalne doświadczenie, bogata wiedza i pasja pozwalają nam oferować najwyższy standard usług.

Wybrane nagrody:
Główna nagroda PLGBC Green Building Award 2016 w kategorii najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny bez certyfikatu dla biurowca Ericpol Software Pool w Łodzi

Główna nagroda PLGBC Green Building Award 2016 w kategorii najlepszy ekologiczny budynek sektora publicznego dla Zespołu budynków Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie

Nagroda Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich w kategorii najlepszy budynek biurowy zrealizowany w Polsce w 2015r. dla biurowca Ericpol Software Pool w Łodzi

Cemex Building Award 2011 za najlepszy budynek użyteczności publicznej na świecie dla Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie autorstwa Pysall Ruge Architekten oraz Bartłomiej Kisielewski

Horizone Graphics
Horizone Graphics jest działem graficznym biura, świadczy kompleksową obsługę związaną z wykonywaniem fizycznych modeli architektonicznych, modelowania 3D, fotorealistycznych wizualizacji i makiet wirtualnych również dla firm zewnętrznych.
Więcej na: www.horizone-graphics.com.pl

Horizone Interiors
Horizone Interiors świadczy kompleksową obsługę z zakresu projektowania wnętrz biurowych, mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zajmuje się również opracowywaniem palet kolorystycznych dla producentów farb.

lorem ipsum

klienci horizone

Zespół

Dominik Darasz
Partner w Horizone Studio 

Czytaj więcej

zamknij

Dominik Darasz – mgr inż. arch., SAR
Partner w Horizone Studio

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2000 roku. Od 2005r. jest członkiem Royal Association of Swedish Architects SAR.

W 1996r. pracował dla Biura Projektów Lewicki & Łatak w Krakowie. W latach 1997-2002 prowadził w Krakowie własną Pracownię Projektową DECO-D.

W latach 2003-2005 pracował w Wydziale Architektury Urzędu Miasta Helsingborg w Szwecji. Był odpowiedzialny za różnej skali projekty urbanistyczne w Mariastaden - jednej z największych dzielnic mieszkaniowych miasta Helsingborg oraz przy projekcie H+

W 2005r. założył w Szwecji pracownię architektoniczną DKD Perspektiv z siedzibą w Helsinborg, specjalizującą się w konkursach, pracach i projektach koncepcyjnych, prezentacjach projektów oraz profesjonalnych modelach i makietach. W tym czasie współpracował z międzynarodowymi biurami architektonicznymi w Polsce, Holandii, Francji i Niemczech przy projektach budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych.

W 2009r. wraz ze wspólnikami założył biuro Horizone Studio w Krakowie.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe (wybrane projekty) :

-   Zespół mieszkaniowy Konstelacja, ul. Miłkowskiego, Kraków,  (13000m2)
-   Zespół mieszkaniowy GROTA, ul. G.Roweckiegow, Kraków,  (3000m2)
-   Zespół mieszkaniowy Orle Gniazdo, ul. Łokietka, Kraków (6000m2)
-   Budynek biurowo-komercyjny Sodrahamnen H+, Helsingborg, Szwecja, wspólnie z SBF w Helsingborg
-   Akademia Sztuk Pięknych, Talin, Estonia, wspólnie z ONIX Sweden
-   Rozbudowa kościoła katolickiego, Helsingborg, Szwecja
-   Rozbudowa pałacu Heleneholm, Malmö, Szwecja
-   Budynek mieszkalny, ul. Otwinowskiego, Kraków (1200m2)
-   Basen miejski, Angelholm, Szwecja (4500m2)
-   Pawilon parkowy, Baras, Szwecja (1200m2)
-   Sala taneczno-widowiskowa, Falstero, Szwecja (1500m2)
-   Kompleks sportowy „Miasto Kobiet” - koncepcja, Malmö, Szwecja (100 000m2)

> Pobierz informację w formacie PDF

Bartłomiej Kisielewski
Partner w Horizone Studio 

Czytaj więcej

zamknij

Bartlomiej Kisielewski – mgr inż. arch., MOIA
Partner w Horizone Studio

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 1998r. Finalista ogólnopolskiego konkursu na najlepszy „Projekt Dyplomowy Roku” organizowanego przez SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich. W 2009r. ukończył specjalistyczny kurs dla konsultantów budynków ekologicznych na TUV Akademie w Berlinie. Od 2001r. posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń i jest członkiem Małopolskiej Izby Architektów.

Członek honorowy PLGBC. W latach 2014-2020 był członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council odpowiedzialnym za rozwój stowarzyszenia, a od 2020r. zasiada w Radzie Doradczej PLGBC. Jest także członkiem Rotary Club Kraków-Wawel.

Od 1996r. pracował jako architekt oraz architekt prowadzący, głównie nad projektami budynków biurowych oraz mieszkalnych w Polsce i w Niemczech. W latach 1996-1997 pracował w Berlinie w biurze Takamatsu + Lahyani Architects Associates, a następnie w Pysall Ruge Architekten. W okresie 1998-2002 pracował jako projektant w Biurze Architektonicznym DDJM w Krakowie, przy licznych obiektach komercyjnych, biurowych i mieszkaniowych.

W latach 2002-2009 był architektem prowadzącym oraz project partner’em w biurze Pysall Ruge Architekten w Berlinie. Brał udział w projektowaniu takich budynków jak Ambasada Kanady w Berlinie, budynek biurowy LTD_1 w Hamburgu czy projekt dworca głównego w Doha w Katarze.
Współautor i architekt prowadzący m.in. nowy budynek Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, za który został nominowany wraz z Pysall Ruge Architekten do europejskiej nagrody Miesa van der Rohe.

W 2009r. wraz ze wspólnikami założył biuro architektoniczne Horizone Studio w Krakowie.
Do aktywności zawodowych B.Kisielewskiego można zaliczyć jego udział jako ekspert w licznych konferencjach dot. projektowania nowoczesnych budynków, zielonej architektury i idei „smart city”.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe (wybrane projekty) :

-   Nowy budynek główny Muzeum Lotnictwa Polskiego, Kraków, Pysall Ruge Architekten oraz Bartłomiej Kisielewski
-   Muzeum Sztuki Współczesnej, Wrocław, Pysall Ruge Architekten oraz Bartłomiej Kisielewski
-   Ratusz i park miejski, Legionowo, Pysall Ruge Architekten oraz Bartłomiej Kisielewski
-   Osiedle mieszkaniowe przy ul.Rychtarskiej, Wrocław, Pysall Ruge Architekten oraz Bartłomiej Kisielewski
-   Dworzec główny w Doha, Katar, Pysall Ruge Architekten
-   Nowa siedziba Europejskiego Banku Centralnego, Frankfurt nad Menem, Niemcy, Pysall Ruge Architekten
-   Budynek LTD_1 - siedziba firmy ubezpieczeniowej„Securvita”, Hamburg, Niemcy, Pysall Ruge Architekten
-   Ambasada Kanady, Berlin, Niemcy, Pysall Ruge Architekten
-  WSK Business Park przy ul.Wrocławskiej, Kraków, DDJM Biuro Architektoniczne
-   Budynek mieszkalny przy ul.Wrocławska, Kraków, DDJM Biuro Architektoniczne
- “Multikino”- kino z 12 salami, Kraków, DDJM Biuro Architektoniczne
- “Multikino”- kino z 13 salami, Zabrze, DDJM Biuro Architektoniczne
-   Biurowiec wraze stacją obsługi dla firmy Mercedes, Kraków, DDJM Biuro Architektoniczne
-   Zespół pięciu Ambasad Krajów Nordyckich (Danii, Islandii, Finlandii, Szwecji i Norwegii), Berlin, Niemcy, Pysall Ruge Architekten
-   Budynek biurowy firmy komputerowej Apple, Monachium, Niemcy, Takamatsu + Lahyani Architects Associates

> Pobierz informację w formacie PDF

Robert Strzeński
Partner w Horizone Studio 

Czytaj więcej

zamknij

Robert Strzeński - mgr inż. arch., MRIAI, MOIA
Partner w Horizone Studio

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 1998 roku. Studiował także na Wydziale Architektury Uniwersytetu Bauhausu w Weimarze w Niemczech.
Od 2001r. posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń i jest członkiem Małopolskiej Izby Architektów.
W 2007r. został członkiem Royal Institute of Architects of Ireland (RIAI) w Irlandii.

W latach 1998-1999 był zatrudniony w biurze architektonicznym Bellmann & Böhm Architekten w Berlinie. W okresie od 1999 do 2003 pracował w warszawskim oddziale amerykańskiej firmy architektoniczno-inżynieryjnej Epstein. Jako jeden z architektów prowadzących brał udział w licznych projektach budynków komercyjnych i biurowych m.in. siedziby firmy Motorola w Krakowie oraz kompleksu budynków Złote Tarasy w Warszawie.

Od 2003 do 2006 pracował w biurze architektonicznym Anthony Reddy Associates w Dublinie, gdzie był zaangażowany w projekty licznych zespołów mieszkaniowo-usługowych oraz biurowych.

W latach 2006-2009 był architektem prowadzącym, a następnie partnerem w Traynor O'Toole Architects w Dublinie - jednym z największych biur architektonicznych w Irlandii. Był odpowiedzialny za koordynację i prowadzenie dużej skali projektów dla klientów z sektora publicznego i prywatnego, wśród nich m.in. projektu rewitalizacji Dominick Street oraz kompleksu biurowego przy Sheriff Street Upper w Dublinie.

 W 2009r. wraz ze wspólnikami założył biuro architektoniczne Horizone Studio w Krakowie.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe (wybrane projekty) :

-   Sheriff Street Upper faza 1, zespół budynków biurowych, Dublin, Irlandia (32.000 m2), Traynor O’Toole Architects
-   Sheriff Street Upper faza 2, zespół budynków biurowych, Dublin, Irlandia (104.000 m2), Traynor O’Toole Architects
-   Zespół Konferencyjno - Hotelowy przy lotnisku w Dublinie, Dublin, Irlandia (419 sypialnil), Traynor O’Toole Architects
-   South Bank Road Hotel oraz zespół mieszkaniowo - usługowy, Dublin, Ireland (420 bedroom hotel), Traynor O’Toole Architects
-   Urząd miasta w Tipperary, zespół budynków biurowych, Tipperary Town, Irlandia (6.500 m2), Traynor O’Toole Architects
-   Dominick Street zespół mieszkalno-usługowy, Dublin, Irlandia (170.500 m2), Traynor O’Toole Architects
-   Bridgefoot Street zespół mieszkalno-usługowy, Dublin, Irlandia  (114.600 m2), Traynor O’Toole Architects
-   Nowe Miasto w Tancabesti faza1 zabudowa mieszkaniowa, Tancabesti, Rumunia (240.600 m2), Traynor O’Toole Architects
-   Cherrywood zespół mieszkalno-usługowy, Dun Loaghaire, Irlandia (8.500 domów/apartamentów), Anthony Reddy Architects
-   Infirmary Road zespół mieszkalno-usługowy, Dublin, Irlandia (227 domów/apartamentów), Traynor O’Toole Architects
-   Neue Hackesche Hoeffe zespół mieszkalno-usługowy, Berlin, Niemcy (190 mieszkań), Bellmann & Böhm Architekten
-   Motorola Software Center, zespół budynków biurowych, Kraków (10.000 m2), Epstein Sp. z o.o.
-   Bank of Tokyo Mitsubishi, wnętrza biurowe, Warszawa (400 m2), Epstein Sp. z o.o.
-   Hamburgische Landesbank, wnętrza biurowe, Warszawa (600 m2), Epstein Sp. z o.o.
-   Warsaw Financial Center, budynek biurowy, Warszawa (72.500m2), Epstein Sp. z o.o.
-   Zlote Tarasy, zespół biurowo-komercyjny, Warszawa (180.000 m2), Epstein Sp. z o.o.

> Pobierz informację w formacie PDF

Krystian Wawer
Partner w Horizone Studio 

Czytaj więcej

zamknij

Krystian Wawer – mgr inż. arch.
Partner w Horizone Studio

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej w 2009 roku. W roku 2006 studiował w Niemczech na Fachhochschule Lauzist w Cottbus, a w 2008 roku studiował na uczelni Universidad de Monterrey w Monterrey w Meksyku. 
Od  2014 r. posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
Od 2020r. jest członkiem zarządu PLGBC Polish Green Building Council.

Krystian współpracował z Horizone Studio od 2012 roku, a w 2018 roku dołączył do grona partnerów biura.
Brał udział w pracach projektowych przy takich projektach jak: budynek  Ericpol Software Pool w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Krakowie,  projekt konkursowy budynków Akademii Muzycznej w Krakowie.

Zafascynowany minimalizmem w architekturze i designie. Lubi fotografować, zwłaszcza w podróży. W wolnym czasie zajmuje się grafiką komputerową. Gra na gitarze chociaż wie, że gwiazdą rocka już nie zostanie. Czasem żegluje.

Daria Trzepla
Architekt prowadzący 

Czytaj więcej

zamknij

Daria Trzepla – mgr inż. arch.
Architekt prowadzący

Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 1997 roku. W ramach programu Erasmus studiowała także na Uniwersytecie Bauhausu w Weimarze w Niemczech.
Od 2001r. posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.

W 2009 r. ukończyła w Dublinie kurs projektowania wnętrz i wystaw sklepowych w Dublin Design Institute.

W 1998r. była zatrudniona jako architekt w biurze Zeidler Roberts Partnership Architects w Berlinie.
Od 1999 do 2003 pracowała dla firmy PORR Polska w Warszawie nad projektami obiektów biurowych i hotelowych, m.in. Hotel Inter Continental w Warszawie.

W latach 2003-2007 pracowała w HKR Architects w Dublinie w Irlandii. Jako architekt prowadzący była zaangażowana w projekty dużej skali zespołów mieszkaniowych, biurowych oraz budynków komercyjnych, wśród nich przebudowa głównej siedziby dziennika The Irish Times w Dublinie.
W okresie 2007-2008 była zatrudniona w biurze architektonicznym Mc Cauley Daye O'Connell Architects w Dublinie, gdzie odpowiadała za projekty zespołów biurowych oraz mieszkaniowo-usługowych.

 W 2009r. dołączyła do Horizone Studio w Krakowie jako architekt prowadzący.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe (wybrane projekty) :

-   Ashtown, zespół mieszkalno - usługowy, Ashtown, Irlandia ( 200 mieszkań ), Mc Cauley Daye O'Connell
-   Zespół mieszkaniowo - usługowy Smurfit HQ, Dublin, Irlandia, ( 232 mieszkań), Mc Cauley Daye O'Connell Architects
-   Budynek biurowy Smithfield, Dublin, Irlandia (2100 m2) Mc Cauley Daye O'Connell Architects
-   Budynek biurowy Irish Times, Dublin, Irlandia ( 7000 m2), HKR Architects
-   Zespół mieszkaniowo-usługowy w Citywest, Dublin, Irlandia, (140 domów jednorodzinnych), HKR Architects
-   Nowe Miasto w Bray, zespół mieszkalno - usługowy, Bray, Irlandia ( powierzchnia terenu: 20 ha), HKR Architects
-   Stepaside, zespół mieszkalno - usługowy, Stepaside, Irlandia (749 mieszkań),  HKR Architects
-   Hotel Inter Continental, Warszawa (57000 m2), PORR Polska
-   Budynek biurowo - magazynowy dla firmy HTG, Warszawa, PORR Polska
-   Budynek biurowy UBC2, Warszawa (20000 m2), PORR Polska
-   Neue Hackesche Hoeffe zespół mieszkalno - usługowy, Berlin, Niemcy (190 mieszkań), Jasinski Architekten
-   Zespół mieszkaniowy pod Berlinem, Berlin, Niemcy (1600 jedn. mieszkaniowych na 27 ha), Zeidler Roberts Partnership Architects

> Pobierz informację w formacie PDF

Anna Chrząszcz
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Anna Chrząszcz – mgr inż. arch.
Architekt

Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2004 roku.

Współpracuje z Horizone Studio od 2018 roku.

Ceni minimalizm i nowoczesną architekturę. Lubi dobrą muzykę, książki i brytyjskie seriale.

Maciej Warot
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Maciej Warot - mgr inż. arch.
Architekt


Ukończył Wydział Architektury na Politechnice Śląskiej w 2016 roku.

Współpracuje z Horizone Studio od 2016 roku.
Brał udział m.in. w projektach: konkurs na Kampus Akademii Muzycznej w Krakowie, Zespół budynków biurowych w Łodzi, Dom w Worytach na Warmii

Zainteresowania: grafika cyfrowa, literatura fantasy i sci fi, muzyka elektroniczna, longboarding, skimboarding i snowboarding

Nagrody: laureat  konkursu Praktyka fundacji im. Stefana Kuryłowicza w 2016, finalista “Dyplom Roku SARP” 2017, laureat Archi World Academy Awards 2017

Grzegorz Gaj
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Grzegorz Gaj – mgr inż. arch.
Architekt

Ukończył kierunek Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w 2008 roku oraz Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2011 roku. Absolwent studiów podyplomowych BIM - Modelowanie i Zarządzanie Informacją o Obiektach, Infrastrukturze i Procesach Budowlanych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w roku 2018.

Od 2015 roku posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Swoje doświadczenie zdobywał przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej, nadzorach autorskich na budowach.

Współpracuje z Horizone Studio od 2020 roku.

Entuzjasta BIM i inicjatywy informatyka dla budownictwa, instruktor Autodesk Revit. Zafascynowany inżynierią kolejową i lotniczą. W wolnym czasie czyta książki historyczne, jeździ na rowerze, nartach i słucha muzyki.

Nagrody:
I miejsce w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich Oddział Kraków na najlepszą pracę dyplomową z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego w roku 2012.

I nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu planowania przestrzennego w roku 2012.

Dominika Juraszczyk
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Dominika Juraszczyk - mgr inż. arch.
Architekt


Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Śląskiej w 2018 roku.

Współpracuje z Horizone Studio od 2020 roku.

Zainteresowania: architektura i jej relacje z krajobrazem, ekologia.
W czasie wolnym trenuje biegi długodystansowe i gotuje. 

Anna Pandyra
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Anna Pandyra - mgr inż. arch.
Architekt

Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w 2017 roku.

Współpracuje z Horizone Studio od 2020 roku.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała w pracowniach projektowych w Polsce oraz Belgii i Holandii.

W wolnych chwilach chętnie sięga po dobrą książkę, dopinguje Skrę Bełchatów i Trentino Volley oraz poszerza wiedzę o kulturze krajów skandynawskich.
Posiada ogromną słabość do czworonogów, w szczególności do psów.

Karolina Pyzik
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Karolina Pyzik – mgr inż. arch.
Architekt

Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2017 roku.
Uczestniczyła w projektach budynków mieszkalnych oraz handlowych.

W 2020 roku dołączyła do Horizone Studio.

Od czasu do czasu wędruje po górach lub piaszczystych wybrzeżach krajów wysokich temperatur, niezwykłych ludzi i pysznej kuchni.

Sławomir Szczotka
Architekt 

Czytaj więcej

zamknij

Sławomir Szczotka - mgr inż. arch.
Architekt

Ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w specjalności Architektura Informacyjna w 2019 roku.

Dotychczasowa praktyka zawodowa obejmuje głównie udział w opracowywaniu projektów zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej.

Od 2021 roku współpracuje z Horizone Studio.

Zainteresowania: 3d modeling, książki, podróże, piłka nożna.

Dominika Kisielewska
Project Manager 

Czytaj więcej

zamknij

Dominika Kisielewska – mgr
Project Manager

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe Public Relations na Uniwersytecie Jagiellońskim. 
W 2010r. uzyskała tytuł Zertifizierter Projektmanager w IFM Institut für Managementberatung w Berlinie.

W latach 1996-2001 pracowała w Wydawnictwie Jagiellonia (wydawca m.in. Dziennika Polskiego) na stanowisku Specjalista ds. Marketingu.

W latach 2002–2010 brała udział w tworzeniu firmy Alusi Ephemeral Art w Berlinie, od konceptu do wdrożenia produktów na rynek, współuczestniczyła w przekształcaniu firmy w związku z zakupem jej udziałów przez międzynarodowy koncern Hartley&Marks Group. Była odpowiedzialna za marketing oraz obszar finansowy.

W 2011r.  współtworzyła strategię Centrum Rozwoju Osobistego Galaktyka Kobiet dla potrzeb uzyskania finansowania z funduszy EU

Od 2012r.  współpracuje jako Project Manager z Horizone Studio i Horizone Graphics odpowiadając m. in. za marketing i PR pracowni.

W wolnych chwilach ćwiczy jogę i canicross.
Jest certyfikownym dogoterapeutą.

Aleksandra Kowalska
Modelarz 

Czytaj więcej

zamknij

Aleksandra  Kowalska
Modelarz

Studiowała na Akademii Rolniczej w Krakowie  na kierunku Projektowanie  Ogrodów.

Współpracuje z Horizone Studio/Graphics od 2014 roku.

Brała udział m. in. w wykonaniu makiet:  biurowca  High Five dla firmy  Skanska, zabudowy szeregowej w Örgryte Torp w Göteborgu dla NCC, Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle dla Kristensen Group Investments,  Urząd Marszałkowski w Krakowie dla Horizone Studio i Małeccy Biuro Projektowe , osiedla Nowe Czyżyny w Krakowie dla Budimex Nieruchomości.

Volodymyr Tsapuk
Architekt, modelarz 

Czytaj więcej

zamknij

Volodya Tsapuk – mgr inż. arch.
Modelarz

Ukończył Wydział Architektury Politechniki Lwowskiej w 2017 roku.
Ukończył Podyplomowe Studia Rewitalizacji na Politechnice Krakowskiej.

Współpracuje z Horizone Studio/Graphics od 2017 roku.

Zainteresowania: sztuka, architektura

Wojciech Baran
Architekt, modelarz 

Czytaj więcej

zamknij

Wojciech Baran - mgr inż. arch.
Architekt, Modelarz

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2007 roku.

Współpracuje z Horizone Studio/Graphics od 2014 roku.

Brał udział m.in. w wykonaniu makiet: Osiedle Avia, Osiedle wielorodzinne na Mokotowie, Christensen Bukowa Góra, NCC Limhamn, Canpack, ACTIV Skarbowców, Skanska, Angel Wawel, Art Cystersów w Krakowie, Ikano Brf Spira och Vaxa, Gjuteriet 17 Malmo

Zainteresowania: modelarstwo, szermierka, militaria, kino, dobra książka

Nagrody:
-  II i III miejsce w konkursie modelarskim w Kraśniku
- I miejsce w turnieju szabli bojowej na Zjeździe Rycerstwa Chrześcijańskiego w Chorzowie
- I i II miejsce w turnieju szabli bojowej w Wiśniczu
- I miejsce w w zawodach Go-now w Kapuvár

Dawid Łyp
Modelarz 

Czytaj więcej

zamknij

Dawid Łyp
Modelarz


Studiował  na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego  na Wydziale  Architektury, kierunek  Grafika użytkowa/Malarstwo sztalugowe . Studiował również  na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie na Wydziale Architektury i Urbanistyki.

Współpracuje z Horizone Studio/Graphics od 2017 roku. 

Brał udział w wykonaniu m.in. makiet:  hala stalowa dla firmy AKRO, Osiedle mieszkaniowe Eko Park ART CITI, model kamienicy przy Placu Wolnica w Krakowie.

Krzysztof Dyrda
Modelarz 

Czytaj więcej

zamknij

Krzysztof Dyrda
Modelarz

Studiował Architekturę Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Współpracuje z Horizone Studio/Graphics od 2012 roku.

Brał udział m.in. w wykonaniu makiet : Osiedle Art City w Krakowie dla Eko-Park, Kampus Akademii Muzycznej w Krakowie dla Horizone Studio, Ovo Wrocław dla Wings Properties, Angel Wawel dla Star Group Poland, Biurowiec Ericpol w Łodzi dla Horizone Studio, Perla Verona dla Verona Building, Zespół mieszkaniowo- komercyjny Triangeln w Malmö dla NCC.

.

Klaudia Bracha
Modelarz 

Czytaj więcej

zamknij
Klaudia Bracha
Modelarz

Ukończyła Wydział Malarstwa Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w 2019 roku, kierunek Scenografia.
W ramach programu Erasmus studiowała także w Real Escuela de Arte Dramatico w Madrycie.

Od 2016 roku zajmuje się scenografią filmową i teatralną.
 
Zainteresowania: sztuka współczesna, teatr, film, animacja poklatkowa, ekologia.

Aktualności

Debaty OEES o zarządzaniu nowoczesnym miastem

15-17.11.2021, Kraków
Horizone partnerem merytorycznym Open Eyes Economy Summit 2021

MBA warsztaty dotyczące dzielnicy Wesoła

25-27.10.2021, Kraków
Horizone Studio współkreuje dyskusję o przekształceniu fragmentu Krakowa

Trwa budowa osiedla ATAL w Łodzi wg projektu Horizone

01.10.2021, Łódź
Realizacja pierwszych 6 budynków osiedla Nowe Miasto Polesie 3 etap

Bieg Firmowy 2021

22.05.2021, Kraków
Nasi biegacze ponownie dołaczyli do ogólnopolskiej akcji charytatywnej

Trwa budowa siedziby firmy Schachermayer

15.07.2020, Kraków
Polska siedziba austriackiej firmy Schachermayer powstaje w Krakowie

Certyfikacja Zielony Dom Zielona Hipoteka

Współtowrzymy nowy polski system zielonej certyfikacji budynków mieszkalnych

Wspólne gotowanie przy okazji publikacji AiB

08.11.2019, Kraków
To była kolejna okazja, aby wspólnie mile spędzić czas

Listopadowe wydanie A&B poświęcone Horizone

01.11.2019, Polska
Na ponad 100 stronach miesięcznika Architektura&Biznes o Horizone

Trwa budowa domu wpisanego w krajobraz

01.10.2019, Kraków
Relacja z budowy wyjątkowego domu niedaleko Krakowa

Koncepcja rozbudowy szkoły pod Krakowem

09.2019, Kraków
International School of Krakow zwróciło się do Hozinone o pomysł na rozbudowę szkoły

Fakty TVN o najciekawszych budynkach zielonych

29.07.2019, Polska
W głównym wydaniu Faktów TVN o projekcie Horizone

Aktualności z budowy domów Przestrzenie

25.04.2019, Kraków
Krótka relacja z budowy domów przy Lesie Borkowskim w Krakowie

PLGBC Dzien Ziemi 2019 w Textorial Park

Horizone zaproszone jako ekspert i partner konferencji Dzień Ziemi 2019

ATAL rozpoczyna współpracę z Horizone

05.03.2019, Katowice/Łódź
Firmy podpisały umowę dot. projektu osiedla mieszkaniowego w Łodzi

Horizone Studio na FutureBuild w Londynie

05-07.03.2019, Londyn
Udział w konferencji i targach nowych technologii w Londynie

Forum Gospodarcze w Monachium

22.02.2019, Monachium
Promocja architektury Horizone Studio na FGM w Niemczech

Jesteśmy w prestiżowym BREEAM Christmas campaign

Textorial Park II wśród 10 najciekawszych projektów ze świata promowanych przez BREEAM

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych 2018

21.11.2018, Kraków
Wydarzenie towarzyszące OEES Open Eyes Economy Summit

Festiwal Architektury 2018

19.09.2018, Warszawa
Horizone Studio w jury nagrody Eurobuild Awards i na Festiwalu Architektury 2018

"Zrównoważone budynki biurowe" - premiera książki

13.09.2018, Warszawa
Jeden z rozdziałów powstał w Horizone Studio

Trwa budowa i sprzedaż domów "Przestrzenie"

03.09.2018, Kraków
Wiadomości z budowy i sprzedaż domów przy ul. Karabuły

Zdrowe Zielone Biura

01.07.2018.
Horizone Studio współautorem raportu dot. nowoczesnych przestrzeni biurowych

Horizone Aktualności - numer 002

15.06.2018, Kraków
Drugi numer gazety Horizone Studio już jest!

Horizone Studio wsród Top25 architektów w Polsce

26.04.2018.
Ranking "Property Design" najlepszych biur architektonicznych

Konferencja prasowa Textorial Park Office

04.04.2018, Łódź
Konferencja prasowa i prezentacja projektu nowej inwestycji w Łodzi

Przetarg na wybór GW budynków UMWM

19.03.2018, Kraków
Ogłoszono przetarg na wybór Generalnego Wykonawcy inwestycji

Forum Przestrzeni Małopolska 2017

13.12.2017, Kraków
Horizone Studio z wykładem na 4. Forum Przestrzeni

Warsztaty Virtual Reality

04.12.2017, Kraków
Udział w warsztatach VR i AR dla architektów i deweloperów

PLGBC Symposium 2017

05.10.2017, Warszawa
Horizone Studio jednym z partnerów międzynarodowej konferencji PLGBC i EBOR

Horizone Aktualności - numer 001

15.09.2017, Kraków
Premierowy numer gazety Horizone Studio

Nagrody Eurobuild Awards w Architekturze 2017

6/13/20.09.2017
Horizone Studio zaproszone do jury nagród Festiwalu Architektury 2017

Budynek Ericpol w duńskim Petersen Magazine

01.07.2017.
Nasz projekt publikowany w Skandynawii

Wyjazd z deweloperami do Kopenhagi

11-15.06.2017, Dania
Horizone wzięło udział w wasztatach dewelopera w Kopenhadze

Horizone w Ambasadzie RP w Waszyngtonie

Zdjęcia naszych projektów udekorowały wnętrza WPHI Ambasady RP w Waszyngtonie

Rozstrzygnięcie konkursu na Akademię Muzyczną

31.03.2017, Kraków
Nasze prace nad projektem konkursowym od kuchni

TVP Kultura - zobacz najlepsze "chałupy do pracy"

24.03.2017. - Biurowiec Ericpol w filmie z cylku "Księga Przestrzeni"

Wspólne gotowanie w Horizone Studio

18.03.2017.
Po ciężkim tygodniu pracy

Projekt dyplomowy Macieja Warota z nagrodą Archi World Academy Award

18.01.2017.
Gratulujemy Maćkowi nagrody!

Publikacja w Builder

10.01.2017.
O zaletach i wadach architektów, projektach i inspiracjach, domach marzeń i nie tylko...

Technika skanu 3D wkracza pod strzechy

Dla potrzeb jednego z naszych aktualnych projektów w 3D zeskanowano teren nieruchomości

Wystawa "Asy polskiej architektury"

04.11.2016, Kraków
Zapraszamy na wernisaż wystawy w MOS w Krakowie

Wyróżnienie w konkursie Bunkier Sztuki

14.10.2016, Kraków
Nasza koncepcja rozbudowy Bunkra Sztuki otrzymała I Wyróżnienie

Dwie nagrody PLGBC

05.10.2016, Warszawa
Horizone Studio zdobyło dwie nagrody PLGBC Green Building Awards 2016

Beijing Design Week 2016

27.09.2016, Pekin
Horizone Studio z wykładem na jednym z największych wydarzeń architektonicznych w Chinach

Wywiad w Dzienniku Polskim

29.06.2016, Kraków
Obszerny wywiad z Horizone Studio z okazji zdobycia Nagrody Roku 2015

Horizone Studio na Festiwalu Architektury

14.09.2016, Warszawa
Udział jako ekspert w dyskusji panelowej "Smart building i Smart city"

Publikacja w Deutsche Bauzeitung

01.07.2016.
Jeden z głównych artykułów numeru poświęcony budynkowi Ericpol

Nagroda Roku SARP 2015

13.05.2016, Warszawa
Biurowiec autorstwa Horizone otrzymał Nagrodę Roku 2015 Stowarzyszenia Architektów Polskich !

A po pracy piatkowy chillout

09.2016.
Piątek - czas na naukową eksplorację otoczenia

Dom, który myśli

02.05.2016.
Biurowiec zaprojektowany przez Horizone Studio w Newsweek'u

Domy Przyszłości

04.2016.
Daria Trzepla zaproszona do TVP jako ekspert programu "Domy przyszłości"

Horizone Studio ekspertem na 4 Design Days

11.02.2016, Katowice
Panel dyskusyjny: Zielone budynki - Nowe wyzwania dla architektów

Nominacja do Property Design Awards 2016

Budynek Ericpol w finale konkursu Property Design Awards

Konkurs "Dom i ogród moich marzeń"

14.12.2015, Kraków
Horizone Studio jednym ze sponsorów nagród dla dzieci

Konferencja Smart Buildings & Smart Cities

21.10.2015, Warszawa
Horizone Studio zaproszone na Innovative Poland 2015

BREEAM Excellent dla Ratusza Marszałkowskiego

27.10.2015.
BRE wydało certyfikat BREEAM dla zespołu budynków Ratusza.

Kolejne publikacje dot. budynku Ericpol

luty 2015
Artykuły prasowe poświęcone nowej realizacji Horizone Studio

Horizone Studio na Łódź Design Festival 2015

16.10.2015, Łódź
Zapraszamy na wykład Ericpol i Horizone Studio na ŁDF

Międzynarodowe Sympozjum PLGBC 2015

06.10.2015, Warszawa
Horizone Studio jednym ze sponsorów konferencji PLGBC

Wywiad w BTA z Horizone Studio

01.09.2015 - BTA
W rozmowie architekci opowiadają o jakości przestrzeni oraz filozofii pracy biura

Wystawa "Polska.Architecture"

Realizacja Horizone Studio wśród 20 najciekawszych projektów promujących Polskę zagranicą.

Horizone Racing Championship 2015

11.06.2015, Kraków
Międzynarodowe zawody gokartowe Horizone Racing już za nami

Superścieżka - wyjątkowy projekt w centrum Krakowa

13.06.2015, Kraków
Horizone Studio partnerem projektu "Superścieżki"

Europejski Kongres Samorządów 2015

04-05.05.2015, Kraków
Horizone Studio jako ekspert w panelu dyskusyjnym EKS

Projekt budowlany Ratusza Marszałkowskiego

03.04.2015, Kraków
Wielobranżowa dokumentacja do pozwolenia na budowę gotowa!

Wyróżnienie BRICK AWARD

10.03.2015, Warszawa
Biurowiec Ericpol wyróżniony w kategorii budynków użyteczności publicznej

Wykład Horizone Studio na Budma 2015

12.03.2015, Poznań
Horizone zaproszone jako prelegent "Forum Inspiracje" targów Budma

Relacja z budowy biurowca Ericpol Software Pool

27.01.2015, Łódź
Relacja oraz zdjęcia z budowy głównej siedziby Ericpol w Łodzi

Wizyta przedszkolaków w Horizone Studio

10.12.2014, Kraków
Nasze biuro odwiedziły dzieciaki z przedszkola "Mali Przyjaciele"

Meteriał w architekturze

22.01.2015, Kraków
Wykład w Międzynarodowym Centrum Kultury w ramach spotkań Akademii AiB

Konferencja dot. komercjalizacji biurowców

9-10.10.2014, Warszawa
Prelekcja Horizone Studio dot. biurowców zielonych

Wystawa "Krakow 2020"

19.09.2014, Kraków
Projekt Ratusza Marszałkowskiego wśród 20 najważniejszych projektów w Krakowie

Nasz projekt Ratusza Marszałkowskiego wybrany do realizacji

Zespół budynków UMWM stanie przy Rondzie Grzegórzeckim w Krakowie

Horizone Studio w ETIA

16.04.2014, Kraków
Nasze biuro zaproszone do grona firm założycielskich European Trade & Investment Assiciation

Walne Zebranie Członków PLGBC 2014

24.03.2014, Gliwice
Przedstawiciel Horizone Studio wybrany do Zarządu PLGBC

Business mixer SPCC w Warszawie

18.09.2013, Warszawa
Spotkanie członków Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej

Horizone Studio zauważone przez MARK

01.03.2013 - MARK MAGAZINE
"What's happening in Polish architecture today and who..."

Trafiliśmy na okładkę Cleantech Magazine

01.11.2012 - CLEANTECH
Horizone Studio wśród liderów budownictwa zielonego w Polsce

Mamy najlepszy betonowy budynek na świecie

27.10.2011. Monterrey
Nowy gmach MLP najlepszym budynkiem publicznym z betonu na świecie

Droga do budownictwa zrównoważonego

01.12.2011 - BTA
Wywiad z R.Schurmą i B.Kisielewskim dot. perspektyw budownictwa zrównoważonego w Polsce

Więcej aktualności Ukryj aktualności